W kuchni
Sokowniki
Źródło: www.garneczki.pl

Sokowniki na wiele lat

Jednym zistotnych elementów naturalnego maniery życia i zbilansowanej diety, która stanowi jego nieodzowną część, jest konsumowanie stosownych ilości zasobnych w witaminy jarzyn. Na pewno idealne są one w postaci jak najmniej przerobionej.
Kawiarki
Źródło: www.garneczki.pl

Kafetery idealne do codziennego używania

Ludzie podobno rozróżniają się na miłośników kawy i na tych, którzy piją ją od czasu do czasu, bo czują, że muszą. Wszyscy należący do tej pierwszej grupy na pewno nie mogą nie doceniać wynalazku kawiarki, czyli zaparzacza ciśnieniowego rodzaju włoskiego, stanowiącego doskonałą opcję dla standardowych ekspresów.
Popielnice
Źródło: www.garneczki.pl

Stylowe popielice przed dom handlowy

We wszystkich miejscach, w których znajduje się znaczna ilość ludzi, powstaje kłopot powiązany z paleniem fajek. W związku z wdrożonym powszechnie zakazem palenia w miejscach publicznych, niezbędne jest odizolowanie przestrzeni, w której mogą zapalić sobie palacze.
Czajnik

Funkcjonalna kuchnia

Kuchnia nie rzadko nazywana jest „sercem domu”, gdyż to właśnie w tej przestrzeni, jemy wspólne posiłki i mówimy o tym, jak spędziliśmy dzień. Ta część domu, winna być przede wszystkim stylowa, funkcjonalna a także komfortowa, by spędzenie czasu w kuchni niosło przyjemność.
Szklany garnek z ceramiczną pokrywką
Autor: Neoflam
Źródło: Neoflam

Możliwości wyposażenia kuchni w korzystnych cenach

Kuchnia nie może istnieć bez adekwatnego wyposażenia. Wygodzie i funkcjonalności używania urządzeń do kuchni sprzyja właściwe ich ułożenie oraz użyteczność. Garnki znanych w kraju producentów mogą być gwarantem udanego, szybkiego i skutecznego gotowania jedzenia. Nie bez znaczenia jest też to, że stal nierdzewna – z której zazwyczaj garnki są wykonane – nie niszczy się i nie widać na nich śladów używania długi okres.
Czajnik

Nowoczesne sprzęty do każdej kuchni

Rozmaitych rozmiarów garnki mają wiele zastosowań przy gotowaniu dań. W większych można przygotować zupę dla wszystkich członków rodziny, natomiast mniejsze przydają się w podgrzaniu nawet mniejszych porcji.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Serwisy obiadowe wciąż w modzie

Jeszcze kilka lat temu popularnym podarunkiem weselnym darowanym młodej parze były serwisy obiadowe. Elegancja złączona z praktycznością to absolutny walor owego upominku. Niektórym małżonkom udaje się zachować ofiarowane serwisy obiadowe w prawie nieuszkodzonym stanie przez kilkadziesiąt lat.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czy wiesz jak umilić sobie czas w domu?

Zwykle myślimy co robić wieczorem czy w weekend. Czy może wyjść na imprezę, pojechać na wycieczkę czy możemy zwyczajnie się polenić. Wcale nie musimy ruszać się z mieszkania, by miło spędzić czas. Można zaprosić przyjaciół na kolację, albo na wspólne oglądanie telewizji, możemy spędzić czas tylko w towarzystwie domowników. Najlepiej umilić sobie te chwile jakąś przekąską lub lampką wina. Doskonałym pomysłem na coś smacznego do przekąszenia, co absolutnie nie wymaga wysiłku jest fondue.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Współczesna kuchnia - co jest niezbędne

Jeśli aranżujemy mieszkanie z pewnością dotrzemy do chwili kupowania wyposażenia kuchni]. Co jest niezbędne, aby gotowało nam się dobrze, łatwo i nie było to dla nas katorgą? Oczywiście z początku rzućmy okiem na serwisy obiadowe.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czego jeszcze nie masz w swojej kuchni

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w mieszkaniu. Rodzinne posiłki budują atmosferę, dają wypocząć i wspaniale spędzić czas. Czasem w kuchni rządzi kobieta, czasami mężczyzna, czasem gotują wspólnie, nie ma tu sztywnych reguł. Milej jednak spędzać czas jak ma się porządne wyposażenie kuchni.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.