W kuchni
Sokowniki
Źródło: www.garneczki.pl

Sokowniki na wiele lat

Jednym zważnych elementów zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety, która jest jego nieodstępną część, jest spożywanie właściwych ilości bogatych w witaminy owoców i warzyw. Bez wątpienia najodpowiedniejsze są one w postaci jak najmniej przetworzonej.
Kawiarki
Źródło: www.garneczki.pl

Kafetery idealne do codziennego używania

Ludzie podobno dzielą się na zwolenników kawy i na tych, którzy piją ją niekiedy, bo czują, że potrzebują. Wszyscy należący do tej pierwszej grupy bez wątpienia nie mogą nie doceniać wynalazku kawiarki, czyli zaparzacza ciśnieniowego rodzaju włoskiego, stanowiącego znakomitą opcję dla typowych ekspresów.
Popielnice
Źródło: www.garneczki.pl

Stylowe popielice przed dom handlowy

W niejednych miejscach, w których znajduje się duża ilość ludzi, powstaje kłopot powiązany z paleniem papierosów. W związku z wprowadzonym ogólnym zakazem palenia w miejscach publicznych, nieuniknione jest odizolowanie powierzchni, w której mogą palić osoby palące.
Czajnik

Funkcjonalna kuchnia

Kuchnia dość często nazywana jest „sercem domu”, ponieważ to właśnie w tym miejscu, jemy wspólne posiłki i dyskutujemy o tym, jak nam minął dzień. Ta część domu, powinna być przede wszystkim stylowa, funkcjonalna a także wygodna, by spędzenie czasu w kuchni dawało przyjemność.
Szklany garnek z ceramiczną pokrywką
Autor: Neoflam
Źródło: Neoflam

Możliwości wyposażenia kuchni w korzystnych cenach

Kuchnia nie może istnieć bez adekwatnego wyposażenia. Wygodzie i funkcjonalności używania urządzeń do kuchni sprzyja właściwe ich ułożenie oraz użyteczność. Garnki znanych w kraju producentów mogą być gwarantem udanego, szybkiego i skutecznego gotowania jedzenia. Nie bez znaczenia jest też to, że stal nierdzewna – z której zazwyczaj garnki są wykonane – nie niszczy się i nie widać na nich śladów używania długi okres.
Czajnik

Nowoczesne sprzęty do każdej kuchni

Rozmaitych rozmiarów garnki mają wiele zastosowań przy gotowaniu dań. W większych można przygotować zupę dla wszystkich członków rodziny, natomiast mniejsze przydają się w podgrzaniu nawet mniejszych porcji.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Serwisy obiadowe wciąż w modzie

Jeszcze kilka lat temu popularnym podarunkiem weselnym darowanym młodej parze były serwisy obiadowe. Elegancja złączona z praktycznością to absolutny walor owego upominku. Niektórym małżonkom udaje się zachować ofiarowane serwisy obiadowe w prawie nieuszkodzonym stanie przez kilkadziesiąt lat.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czy wiesz jak umilić sobie czas w domu?

Zwykle myślimy co robić wieczorem czy w weekend. Czy może wyjść na imprezę, pojechać na wycieczkę czy możemy zwyczajnie się polenić. Wcale nie musimy ruszać się z mieszkania, by miło spędzić czas. Można zaprosić przyjaciół na kolację, albo na wspólne oglądanie telewizji, możemy spędzić czas tylko w towarzystwie domowników. Najlepiej umilić sobie te chwile jakąś przekąską lub lampką wina. Doskonałym pomysłem na coś smacznego do przekąszenia, co absolutnie nie wymaga wysiłku jest fondue.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Współczesna kuchnia - co jest niezbędne

Jeśli urządzamy wnętrza w mieszkaniu z pewnością dojdziemy do etapu kupowania wyposażenia kuchni]. Czego potrzebujemy, żeby gotowało nam się dobrze, prosto i nie było to dla nas katorgą? Oczywiście z początku spójrzmy na serwisy obiadowe.
fondue
Źródło: www.garneczki.pl

Czego jeszcze nie masz w swojej kuchni

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w domu. Rodzinne posiłki stwarzają atmosferę, pozwalają wypocząć i wspaniale spędzić kilka chwil. Czasami w kuchni władzę ma kobieta, bywa że mężczyzna, czasem pichcą oboje, nie ma tu reguły. Przyjemniej jednak spędzać czas jak ma się porządne wyposażenie kuchni.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.