Kafetery idealne do codziennego używania

Ludzie ponoć rozróżniają się na zwolenników kawy i na tych, którzy piją ją czasami, bo czują, że muszą. Wszyscy należący do tej pierwszej grupy zapewne nie mogą nie doceniać patentu kawiarki, czyli zaparzacza ciśnieniowego typu włoskiego, stanowiącego doskonałą opcję dla standardowych ekspresów.

Kawiarki
Źródło: www.garneczki.pl
Kawiarki – zwane też kateterami albo kafeteriami – pozwalają na utrzymanie prawdziwego, wyrazistego smakuoraz aromatu kawy. Pierwsza kawiarka to zasługa wziętej włoskiej marki Bialetti – wykonana w 1933 roku Moka. Ośmioboczne naczynie o charakterystycznym designie znane jest we wszystkich krajach do dziś.

Prekursorska marka niezmiennie rozrasta i unowocześnia propozycję, ugruntowując tym samym własną pozycję na rynku zbytu. Choć od początku kawiarki przeznaczone były przede wszystkim do zaparzania wyrazistego espresso, Bialetti nie zapomina o miłośnikach napojów kawowych z dodatkiem mleczka, takich jak cappuccino czy latte. Myśląc o nich wytwarzane są innowacyjne zaparzacze ciśnieniowe Mukka (zaparzacze ciśnieniowe Mukka w serwisie), wśród których można odnaleźć nietypowe również przeurocze wzory, np. z łatami krowy. Kawiarki Mukka zaopatrzone są w specjalny mechanizm, który umożliwia spienianie mleka w tym samym okresie, w którym parzy się kawa. Nie jest, więc już konieczny pomocniczy spieniacz.

Kawiarki Bialetti to znak jakości a także gustu, optymalna równowaga pomiędzy tradycjami marki i nowoczesnymi rozwiązaniami.Występują w przeróżnych wersjach wzorniczych i w objętościach na przeróżną ilość filiżanek. Osiągalne są fasony dające możliwość przygotowywanie ulubionego napoju na wszystkich typach kuchenek, a także indukcyjnych. Firma Bialetti proponuje prócz tego klasyczne kawiarki aluminiowe, jak i wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Znaczny wybór artykułów symbolu kawiarki w ogóle, jakim bez wątpienia została marka Bialetti, osiągalny jest w  ofercie sklepu internetowego kawiarek Bialetti, sygnowanych logiem niedużego człowieka z wąsikiem, pokaźną popularnością cieszy się wytworna linia Dama. Wytwory z tej serii zakończone są niebywale praktyczna i funkcjonalną rączką antypoślizgową z dodatkiem silikonu, gwarantującą wygodę i bezpieczeństwo korzystania. Gustowny charakter i oryginalne wzory powodują, że kawiarki te stanowią rewelacyjny pomysł na wytworny upominek. Obojętnie na to, czy zaliczamy się do wielbicieli silnego espresso, czy też wolimy delektowanie się innym, nieco delikatniejszym typem kawy, kawiarki Bialetti (kawiarki bialetti na to zawsze rewelacyjny wybór. Wybór poparty nie jedynie długą tradycją, ale również wciąż powiększającą się liczba prawdziwych, kawoszy, którzy nie wyobrażają sobie codziennej filiżanki kawy bez rewolucyjnego włoskiego wynalazku.


Inne artykuły

Niezwykle superowe pojemniki Sweet Home niezastąpione w każdym domu

Juuri - pojelniki hermetyczne
Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Nie ulega wątpliwości właściciele własnego lokum chcą, aby było ono umeblowane nie tylko jak najwygodniej, lecz też aby posiadało swój osobisty, wyjątkowo błogi klimat, jaki sprawi, iż odwiedzający nas goście będą czuli się istotnie wyjątkowo odpowiednio.
Autor: A.Z.
2018-07-12 02:09:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.