Odpowiedni kubek termiczny, dzięki któremu możemy przewozić ciepłe napoje oraz ogrzać się także w najmroźniejsze dni

Gdy przychodzą chłodniejsze dni zwracamy większą uwagę na to, żeby nasz ubiór był wystarczająco ciepły a także nie sprawił, że szybko zachorujemy. Podróż do pracy albo szkoły w zimowe poranki może uprzyjemnić kubek termiczny z ulubioną kawą bądź herbatą, która przyjemnie nas ogrzeje. W sklepach dostępne jest wiele rodzajów kubków, w zależności od tego jaki czas przechowywania jak również jaka szczelność jest nam potrzebna, możemy znaleźć odpowiedni kubek dla siebie.

jeżeli dobry kubek termiczny to tylko w DecoSalon.pl
Autor: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy jednak pamiętać, że kubki termiczne nie działają jak termosy, utrzymują temperaturę tylko parę godzin. Zależnie od tego, gdzie chcemy kubka używać, taki powinniśmy wybrać model. Dobry kubek termiczny dla osób podróżujących samochodem powinien być dosyć szczelny. Wyjątkowo ważne jest, by był zwężony ku dołowi, pozwoli to umieścić go w wyznaczonym miejscu w samochodzie na napoje, aby się nie wylały. Istotne będą też dobrej jakości uszczelki wykorzystywane w kupionym kubku.

Dobry kubek termiczny powinien być stworzony ze stali nierdzewnej. Dzięki temu będzie odporny na uszkodzenia a także stosunkowo lekki. Można zainwestować w zakręcane kubki, które są najbardziej szczelne ze wszystkich modeli. Jeśli potrzebujemy go tylko w celu turystycznym, aby przykładowo napić się gorącej herbaty będąc pod namiotem można wybrać mniej szczelne modele.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.